+38 067 310 67 68 (м.Ужгород)

+38 050 762 90 50 (м. Мукачево)

Ламінат: рекомендації з укладання

Цей посібник складено на основі будівельних і монтажних норм, а також багаторічного досвіду сервісної служби СВIТ ПАРКЕТУ і містить основну найбільш важливу інформацію та практичні поради з укладання підлогових покриттів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УКЛАДКИ

  • Перед укладанням необхідно ознайомитися з інструкцією по монтажу ламінату, що додається до кожної упаковки.
  • Упаковки ламінату повинні пройти температурну адаптацію в приміщенні, призначеному для укладання, не менше 48 годин.
  • Розтин упаковок відбувається безпосередньо перед укладанням.
  • Основа повинна бути чистим, сухим, рівним і міцним.
  • Вологість основи не повинна перевищувати 5% (стяжка або наливна підлога) і 12% (дерев’яна підлога).
  • Відхилення від площинності біля основи не повинна перевищувати 2 мм на 2 м довжини за рівнем в будь-якій точці.
  • Значення вологості повітря в приміщенні повинно бути не вище 65%, але і не нижче 30%.
  • Температура повітря в приміщенні: від 18 до 22С.
  •  Укладання ламінату роблять строго після закінчення робіт, що допускають нагрів або зволоження повітря (тобто установка натяжної стелі, стяжечние, плиткові і штукатурні роботи).
  • При монтажі ламінованої підлоги використовуйте «плаваючий» або «клейовий» спосіб.
  • Обов’язкове дотримання технологічного зазору уздовж стін і на стиках з плиткою, шириною 10-15 мм.
  • В процесі укладання важливо використовувати рівень контролю рівності поверхні, а також відстежувати відсутність щілин між планками.

УКЛАДАННЯ НА ПІДЛОГИ З ПІДІГРІВОМ

При укладанні підлогових покриттів на систему «тепла підлога», важливо дотримуватися таких правил:

  • нагрів підлог повинен розподілятися рівномірно по всій площі;
  • температура статей не повинна перевищувати + 28 ° С;
  • коливання температури підлоги протягом доби не повинні перевищувати 5 ° С;
  • система підігріву повинна бути включена, щонайменше, за два тижні до укладання дошки;
  • за добу до початку укладання паркетної дошки підігрів підлоги необхідно перевести на більш низьку температуру (близько + 18 ° С) і поступово повернутися до звичайної температурі протягом однієї / двох тижнів після закінчення укладання;
  • важливо забезпечити регулярне провітрювання приміщення.

ТЕХНОЛОГИЯ УКЛАДКИ ЛАМИНАТА «ПЛАВАЮЩИМ» СПОСОБОМ

Увага! Перед початком монтажу необхідно ретельно перевірити якість всієї поставленої партії ламінованого паркету. Не укладайте планки з дефектами або пошкодженнями. Претензії до якості ламінованого паркету приймаються до його укладання.

1 ЕТАП. Пароізоляція

На підготовлену основу необхідно укласти поліетиленову плівку, завтовшки 0,2 мм. При цьому краї плівки повинні загинатися на стіни на 30-50 мм.

2 ЕТАП. Підкладка

Другим шаром укладаємо підкладку. Її з’єднання повинні бути перпендикулярні передбачуваному напрямку планок ламінату. Краї підкладки щільно з’єднати без щілин і нахлестов.

3 ЕТАП. МОНТАЖ ЛАМIНАТУ

При монтажі важливо дотримуватися технологічний зазор між покриттям підлоги і стіною.

Звертаємо увагу на те, що «гребінь» повинен бути розташований з боку стіни.

Починаючи від кута приміщення, укладаємо першу планку ламіната.Далее тримаючи наступну планку під кутом 45 градусів, вставити «гребінь» її замку в «паз» вже покладеної дошки з торцевого боку.

Злегка натискаючи, з’єднати дві дошки, при цьому повинен пролунає характерний неголосний клацання.

Якщо між сполучаються планками виникає зазор або уступ, переконайтеся, що паз чистий. Щоб поліпшити стикування, кілька разів обережно прітріте планки профільними сполуками одна об одну. При необхідності делікатно згуртовує планки, використовуючи киянку і спеціалізований подбівной брусок.

Дотримуючись вищевказану рекомендацію, укладаємо перший ряд ламінату. Останню планку ряду необхідно підрізати, попередньо відмірявши необхідну довжину.

Аналогічно укладаємо другий і наступні ряди, враховуючи, що перша дошка в кожному ряду кріпиться з поздовжньої сторони.

Перш ніж обрізати планки в зонах проходження труб опалення, візьміть аркуш паперу (або картону) і прикладіть його на місце проходження труб, зазначивши передбачувані отвори. Потім перекладіть шаблон на планку і з його допомогою відзначте на планці місце для отворів. Далі виріжте в планці отвори, діаметр яких на 5-10 мм більше, ніж фактичний діаметр труб, після чого розпиляти планку на дві половини так, щоб розріз пройшов по центру отворів. Далі монтують планки в необхідної зоні. Утворився технологічний зазор по радіусу труб сховайте декоративним кільцем відповідного діаметру.

Під час укладання останнього ряду, виміряйте необхідну ширину останнього ряду в декількох точках (з урахуванням технологічного зазору), намітьте лінію обрізки і укоротите планки до відповідного розміру. Уклавши планки, щільно з’єднаєте їх, застосовуючи в разі необхідності подбівной брусок і монтажний куточок.

Закрийте технологічний зазор вздовж стін плінтусом. На стику з плиткою зазор слід закривати накладним порогом. Увага! Якщо у вас немає достатнього рівня знань і досвіду виконання паркетних робіт, будь ласка, звертайтеся до професіонала.

Пошук svitparketu.uz.ua

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране